Top 5 priedai, kuriuos turi turėti kiekvienas dviratininkas

DviratisPlius.lt  » Dviračių remontas »  Top 5 priedai, kuriuos turi turėti kiekvienas dviratininkas
0 Comments

Važinėjimas dviračiu yra puikus būdas keliauti arba tiesiog mėgautis gamta. Kad važiavimo dviračiu patirtis būtų dar geresnė, yra daug įvairių priedų, kuriuos turėtumėte pridėti prie dviračio. Toliau pateikiame 5 būtiniausius dviračių priedus, kurie gali padėti važiuoti sklandžiau, saugiau ir maloniau.

  1. Dviračio šalmas: Dviratininko šalmas yra vienas svarbiausių kiekvieno dviratininko aksesuarų. Jis būtinas galvai apsaugoti nelaimingo atsitikimo atveju, todėl būtinai investuokite į kokybišką ir tinkamai tinkantį šalmą.
  2. Dviračio užraktas: Kad apsaugotumėte dviratį nuo vagysčių, nenaudojamą dviratį visada laikykite užrakintą. Yra daugybė skirtingų dviračių užraktų tipų, todėl skirkite laiko ištirti, kuris jums labiausiai tinka.
  3. Vandens buteliuko dėklas: Kad važiuodami dviračiu išliktumėte hidratuoti, į kelionę turėtumėte pasiimti vandens buteliuką. Vandens buteliuko narvelis tvirtinamas prie rėmo ir saugiai laiko buteliuką važiuojant.
  4. Žibintai: Žibintai ant dviračio yra būtini važiuojant naktį, nes jie leidžia matyti, kur važiuojate, ir yra matomi kitiems dviratininkams ir vairuotojams. Yra daug įvairių tipų žibintų, todėl būtinai pasirinkite tokius, kurie geriausiai atitinka jūsų poreikius.
  5. Remonto rinkinys: Remonto rinkinys turėtų būti privalomas jūsų dviračio krepšio elementas. Jame turėtų būti tokie daiktai kaip atsarginės padangos, daugiafunkcinis įrankis, padangų svirtys, pleistrai ir kiti, kad būtumėte pasiruošę, kai kelyje kas nors nutiks ne taip. Turėdami šiuos privalomus priedus, galėsite dar maloniau ir be rūpesčių važiuoti dviračiu. Taigi būtinai investuokite į savo poreikius atitinkančius daiktus ir visada būkite saugūs kelyje. Sėkmingo važiavimo dviračiu!